Centrální vysavače

Centrální vysavače Husky představují nepokořitelného pomocníka v boji s úklidem. Proč právě Husky? Protože se jedná o naprostou špičku v centrálním vysávání, která je garantována doživotní zárukou.

Centrální vysavače Vám pomohou zbavit domácnost všech nečistot jako je prach, alergeny či mokré nečistoty. Vzduch se vyčistí díky špičkovému filtračnímu systému a odvede se z domu!Logo Husky​​​

Určitě máte zkušenost z klasického vysávání – vysajete, ale tím rozvíříte prach po celém bytě, takže po vyluxování ještě utíráte prach, ale i tím ve své podstatě jen výříte nečistoty ve vzduchu a to už ani nemluvě o špatně přístupných místech. Centrální vysavač Husky nejen že vyčistí, ale přefiltruje vzduch a tak Vaše domácnost bude mnohem čistější než při použití klasických nástrojů na úklid.

Centrální vysavač Husky zbaví Vaši domácnost prachu, alergenů, vody a mokrých nečistot. Vzduch vyčistí v účinném filtračním systému a co je nejdůležitější: odvede jej z domu pryč. Ani sebemenší smítko prachu se nevrátí do interiéru, jak je tomu pravidlem u příručních vysavačů, které v místnostech víří cirkulací vzduchu prach na nábytku a záclonách ještě dříve, než ho stačí vysát. Při úklidu navíc manipulujeme jen s lehkou hadicí – nemusíme vysavač přenášet po domě a obávat se kolize s nábytkem, dveřními prahy, schodišťovými stupni či rohy stěn.


DOŽIVOTNÍ ZÁRUKA na centrální vysavače Husky


Značka Husky svým výrobkům věří a nabízí doživotní záruku. Touto garancí se rozumí záruka trvající po celou dobu životnosti přístroje, která je stanovena na 25 let. Dobu, za kterou obměníme příruční vysavač čtyřikrát až pětkrát

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.