Kamerové systémy

Naše firma instaluje jak klasické kamerové systémy složené z analogových kamer, digitálních videorekordérů,  LCD monitorů, tak i čím dál více se rozšiřující IP kamerové systémy.

Základem všech kamerových systémů jsou analogové a digitální kamery.

Analogové kamery

Analogové kamery se vyznačují nízkou cenou, přitom je obraz velmi kvalitní. Výhoda analogových kamer je nízká cena.

IR kamery, tedy kamery opatřeny speciálním filtrem a infračerveným reflektorem umožňují snímání obrazu i za naprosté tmy. Infračervené světlo je pro lidské oko neviditelné, takže kamery nejsou za tmy viditelné. Náš sortiment kamer má velice kvalitní snímací čipy a počet televizních řádků u nabízených modelů koliduje mezi 480 a 520 tel. řádky.

Systémy CCTV slouží ke sledování živé scény snímané průmyslovými kamerami a k záznamu obrazu z těchto kamer. Systémů CCTV se využívá převážně k ochraně majetku a bezpečnosti osob. Prostřednictvím CCTV lze z jednoho stanoviště monitorovat rozsáhlé objekty. Prostřednictvím připojení systému CCTV k Internetu lze kontrolovat dění z jakéhokoli místa na světě, kde máte přístup k Internetu. Pokud obraz z kamer též nahráváte, je možné zpětně prohlížet nahraný záznam.

​IP kamera (WEB kamera, síťová kamera) je vlastně kamera a počítač v jednom. Připojuje se k počítačové síti jako kterékoli jiné síťové zařízení prostřednictvím konektoru RJ45. Síťová kamera má svou vlastní IP adresu a vestavěné funkce, které zprostředkují síťovou komunikaci. Vše potřebné pro sledování obrazu (ať už statického nebo videa) přes síť je zabudováno v kameře. Síťová kamera obsahuje software pro WEB server, FTP server, FTP klienta a e-mailového klienta. Mezi další funkce IP kamer patří alarmový vstup a výstup.

Záznamová zařízení DVR

Záznamová zařízení slouží, jak již z názvu vyplývá k pořizování záznamu z bezpečnostních kamer. Dle typů se dají propojit s počítačem pomocí USB, nebo pomocí LAN, jako další zařízení do počítačové sítě. Všechna nabízená zařízení jsou digitální, takže pořizují záznam na pevné disky.

Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby, nebo jen dotaz?
Neváhejte nás kontaktovat telefonicky nebo pomocí poptávkového formuláře.